Metropol Medya

20 yılı aşkın süredir reklam ve fotoğraf dünyasının içinde olan usta duayenler tarafından kurulan METROPOL MEDYA , 2005 yılından bu yana görsel ve reklam hizmetlerini tek bir çatı altında toplayarak; butik bir anlayışla, yaratıcılığı en üst seviyede tutarak faaliyet göstermektedir. Aylık METROPOL DERGİ si olarakta yazılı medyada da ulusal yayın yapmaktadır .
Alternatif pazarlama kanalları geliştirerek, görsel şölenler sunan METROPOL MEDYA , 2008 yılında hizmet yelpazesini genişletmiştir. Marka yönetimi, etkinlik iletişimi, motivasyon-bayi etkinlikleri, reklam, 360 pazarlama iletişimi, gerilla pazarlama iletişimi, sponsorluk yönetimi, sosyal sorumluluk projeleri, kurumsal kimlik tasarımı, doğrudan pazarlama,sinema ve reklam alanlarında Tam ajans çözümleri sunmaktadır.
METROPOL MEDYA alternatif pazarlama kanalları dışında, moda, stil life, editorial, ürün, katalog, backstage, event,mekan, mimari, endüstri, fly cam fotoğraf çekimleri ve belgesel filmi, TV reklamı, tanıtım , ve sinema filmi, gibi prodüksiyon hizmetleri vermektedir.

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com