Çağın Gazetesi

Çağın gazetesi 2005 yılından beri ticaretin içerisinde olan AKD firmasının bünyesine bağlıdır. AKD firması zamanla çalışma yelpazesini genişleterek, 2019 yılından itibaren AKD Group olarak aktif bir şekilde faaliyetlerine devam etmektedir. AKD Group aynı zamanda Rusya, Çin, Makedonya, Bulgaristan, Bosna- Hersek, Belarus ve İran’da yapmış olduğu faaliyetleri genişleterek ithalat, ihracat ve imalat yapmaktadır.

Şu an AKD Group bünyesine bağlı olan Çağın gazetesi, kurucusu ve sahibi olan Murat Akdamar ile yayıncılık hayatına devam etmektedir. Gazetemizin ilk gayesi sizlere şeffaf ve tarafsız habercilik hizmeti sunmaktır. Aynı zamanda toplumun artan bilgi gereksinimini karşılayıp, gündemin nabzını tutup siz değerli okuyucularımıza akıcı bir şekilde aktarmak istiyoruz.

Yayın akışımızda yer verdiğimiz politika, ekonomi,  dünya gündemi, spor ve daha birçok başlıkla doğru haberciliği aktarmak istiyoruz. Taze başladığımız serüvenimize; ülkemiz dışında tüm dünyada da tanınmak ve daha büyük kitlelere ulaşmak için çok çalışıyor ve bu yolda bizimle beraber yürüdüğünüz için teşekkür ediyoruz.

 

https://cagingazetesi.com.tr

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com