Şirket Profili

Vizyonumuz

AKD Group’un amacı faaliyette bulunduğu her sektörde kendini yenilemek ve geliştirmektedir. Bu amaç doğrultusunda, faaliyet gösterdiği sektörlerde yenilikçiliği ilke edinmek ve kalite anlayışını üst düzeyde tutmaktadır. Ana faaliyet alanı olan inşaat sektöründeki amacı, çağın yeniliklerini takip ederek ilerlemek değil, yeni çağlar yaratmaktır.

Misyonumuz

AKD Group’un hedefi, değişen ve büyüyen global düzen içerisindeki yerini sağlamlaştırmak. Gerek iş stratejisi, gerekse de yapılmış ve yapılacak yeni projeler açısından sektöre ışık tutmaktır. Sektördeki markası ve güvenilirliğine yakışır kalitede projeler hazırlayarak, müşterilerin ihtiyaçlarını zamanında karşılamak ve müşterilerin memnuniyetini en üst seviyede tutuma asıl amacımızdır.

Tarihçe

04Nisan2000

AKD Group Faaliyete Başladı

AKD Group, kuruldu.

14Haziran2005

AKD Group, Yeni Sektörlerde Boy Göstermeye Başladı

Bünyesine birkaç sektör ekleyen AKD Group, büyümeye devam etti.

23Ocak2016

Yurtdışı Ofislerimiz Açıldı

Bağlantıda olduğumuz ve ticaret faaliyetleri gösterdiğimiz ülkelerde ofisler açıldı.

03Mayıs2020

Yeni Kurumsal Kimliği ile AKD Group

Kurumsal kimliğini tamamen yenileyen AKD Group, yeni sektörleri ve aynı misyonu ile hizmetlerine devam etmekte.

Markalarımız

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com