Hakkımızda

Hakkımızda

AKD Group olarak 2000 yılından beri; yeni vizyonumuzla faaliyet gösteren ve yeni projelerle birçok sektöre ön ayak olan bir kurumuz. Kurumsal firmalara danışmanlık yaparak; inşaat, mimarlık, basın, ticaret, dijital ajans ve organizasyon gibi iş kollarında faaliyet göstermekteyiz.

AKD Group olarak; Güçlü, saygın, güvenilir, fark yaratan, dünya standartlarında öncü bir şirket olmayı hedefliyoruz. Çağın Gazetesi ile kamuoyuna şeffaf ve tarafsız habercilik hizmeti sunmaktayız. Medya alanında Creaception markasıyla dijital reklam sektöründe, dijital pazarlama stratejisi oluşturarak ve uygulayarak şirketlerin, organizasyonların büyümesini sağlıyor ve de destek oluyoruz. EKM Yapı ile inşaat, dekorasyon, yenileme ve tadilat işleri için analizler yaparak kaliteli, güvenli, işinde yetkin kadrosuyla 3D çizimler yaparak herkesin hayalindeki projeyi hayata geçiriyoruz.

AKD Group; faaliyette bulunduğu her sektörde ve projelerinde dünya standartlarının üzerine olmayı ve değer katarak fark yaratmayı vizyon edinmiştir.

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com